Obsluha CNC

Náplň práce:

  • obrábění elektroizolačních materiálů, plastů a kovů dle nařízené výrobní dokumentace
  • samokontrola
  • komunikace v rámci společnosti

Požadavky:

  • dodržování BOZP a PO
  • znalost výkresové dokumentace
  • praxe výhodou
  • minimální vzdělání: výuční list

Vhodné i pro absolventy.

Benefity

  • příspěvek na stravování
  • 13. a 14. plat

Výše mzdy dle délky praxe.

Kontaktujte nás

Vyplňte své jméno.
Vyplňte svůj e-mail.
Vyplňte své telefonní číslo.
Připojte svůj životopis.
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná

Aktuálně
14.3. 2018

MDŽ v Labaře 2019

Společnosti Labara s.r.o. a Labara Cables s.r.o. si velice váží svých zaměstnankyň.
19.12. 2017

LABARA marketing 2017 – 2019

Společnost Labara s.r.o. uspěla v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) se svojí žádostí „LABARA marketing…
Nahoru